Kontakt

Föreningens adress
Stockholms Vandrareförening
c/o Mikael Johansson
Hjulsta Torg 1, 1408
163 65 SPÅNGA
Tel: 073 065 71 71
e-post: vandra@vandra.org

Medlemsärenden hanteras av
Eva Tetzell
Karaffgatan 4
117 60 STOCKHOLM
Tel: 073-613 23 68
e-post: eva.tetzell@gmail.com

Styrelse och funktionärer

Styrelse
Göran Lindwall Ordförande goran@lindwall.se
Gabriel Jonsson Vice ordförande – Vandring och statistik Gabriel.Jonsson@su.se
Mikael Johansson Sekreterare swoosh695@gmail.com
Erik Holmstedt Kassör erik.holmstedt@bredband.net
Mona Dahlström Ledamot – Programansvarig mona.dahlstrom@yahoo.se
Gunilla Edberg Ledamot – Biträdande Programansvarig gunilla.edberg@outlook.com
Lennart Navell Ledamot – Biträdande Vandringsansvarig lennart-navell@hotmail.se
Gunilla Stark Norin Ersättare – Extra Programansvarig gunilla_norin@yahoo.com
Erik Spiegelberg Ersättare – Extra Vandringsansvarig erik.spiegelberg@telia.com
Funktionärer
Lena Vannesjö Adjungerad – VF-nytt lena.vannesjo@gmail.com
Carl-Erik Strandberg Adjungerad – Webbredaktör carl-erik.strandberg@friafunderingar.se
Eva Tetzell Medlemsregisteransvarig eva.tetzell@gmail.com
Kjell Linde Bildredaktör kjell.linde@gmail.com
Revisorer
Hans Hägg Revisor hasse.hagg@telia.com
Ingrid Bergenudd Revisor ingrid_bergenudd@hotmail.com
Annette Sohn Revisorsersättare annettesohn@gmail.com
Torsten Wallin Revisorsersättare
Valberedning
Olle Philipsson Valberedning, sammankallande ophilipson@gmail.com
Pirkko Johansson Valberedning pirkkohelena37@yahoo.se
Marianne Möller Valberedning moller.marianne@telia.com

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng