KONTAKT

Kontakt

Föreningens adress
Stockholms Vandrareförening
c/o Christer Engström
Grödingevägen 7A
147 30 TUMBA
Tel: 072 544 62 78
e-post: vandra@vandra.org

Medlemsärenden hanteras av
Christian Borgström
Trollesundsvägen 21
124 32 Bandhagen
Tel: 070-4069643
e-post: chris.borgstrom@gmail.com

STYRELSE

ORDFÖRANDE

Göran Lindwall

goran@lindwall.se

VICE ORDFÖRANDE / VANDRINGSANSVARIG OCH STATISTIK

Gabriel Jonsson

gabriel.jonsson@su.se

SEKRETERARE

Christer Engström

kemisten@telia.com

KASSÖR

Erik Holmstedt

erik.holmstedt@bredband.net

PROGRAMANSVARIG

Gunilla Edberg

gunilla.edberg@outlook.com

PROGRAMANSVARIG

Marianne Möller

moller.marianne@telia.com

REVISORER

Hans Hägg
Irma Holmberg

Ersättare
Helene Oslob
Torsten Wallin

VALBEREDNING

SAMMANKALLANDE

Barbro Loogna

b.loogna@telia.com

Anna Holmer
Pirkko Johansson

BITRÄDANDE VANDRINGSANSVARIG

Lennart Navell

lennart-navell@hotmail.se

ERSÄTTARE

Mona Dahlström

mona.dahlstrom@yahoo.se

ERSÄTTARE

Per Sundqvist

per.sun@hotmail.se

MEDLEMSREGISTERANSVARIG

Christian Borgström

chris.borgstrom@gmail.com

ADJUNGERAD/REDAKTÖR FÖR VF-NYTT

Lena Vannesjö

lena.vannesjo@gmail.com

ADJUNGERAD/WEBBREDAKTÖR

Carl-Erik Strandberg

carl-erik.strandberg@friafunderingar.se

BILDREDAKTÖR

Kjell Linde

kjell.linde@gmail.com

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng